Makléřství Ing. Pavel Mihalo

www.google.com | www.seznam.cz | www.koop.cz

Vítejte na stránkách makléřství Ing. Pavel Mihalo - pojišťovací, zprostředkovatelské a poradenské služby

Úrazové pojištění

small logo

Ing. Pavel Mihalo

Pojišťovací makléř, se sídlem Modřínova 2436/2, 326 00 Plzeň, zapsán do registru MFČR, č. reg. 034153PM,

telefon: 377 919 291 - 2, e-mail: maklerstvi@mihalo.cz, IČO: 43327311, DIČ: CZ6312251704

 

 

Úrazové pojištění

Svět je velmi nebezpečné místo pro život. Každou chvíli na někoho spadne strom, přejede ho auto nebo jen tak špatně šlápne a zlomí si nohu. Naštěstí je tu pro všechny náchylné na nepřízeň osudu úrazové pojištění, které může zmírnit bolest drobným finančním odškodněním

Komu je pojištění určeno? Úrazové pojištění si může sjednat každý, kdo má o ně zájem. Pojistit lze jednotlivce, rodinu i skupinu osob (zaměstnanci firmy, zájmová organizace, skupina dětí...).

Proč se pojistit?Úraz je nenadálá událost, která ovlivní několik následujících dní, týdnů, měsíců, let a někdy i celý zbytek života. Finanční odškodnění spojené s úrazem pomocí úrazového pojištění nepříjemné následky neodstraní, ale pomůže je zmírnit.

Kdo se může pojistit? Některé pojišťovny mají stanovený minimální a maximální věk pojištěnce. Snadno naleznete pojišťovnu, která pojistí vaše děti od narození, pojišťovnu, která pojistí osoby starší 75 let naleznete jen stěží.

PlněníPojišťovna vám vyplatí odškodné v případě úrazu. Nevztahuje se tedy na onemocnění. Vyšší plnění bývá při trvalých následcích úrazu a při uznání invalidity. Většina pojištění zahrnuje též výplatu v případě smrti úrazem.

©2006 Makléřství Ing. Pavel Mihalo